Znajdź najlepsze rozwiązanie
dla siebie!

Nasza oferta CAD/PLM

Nasza oferta CAD/PLM

Key Solutions to Certyfikowany Partner w zakresie wdrożeń systemu CAD/CAM CATIA oraz systemu PLM ENOVIA firmy Dassault Systemes.

Zaopatrując się u nas w niezbędne oprogramowanie, otrzymujesz gwarancję jakości produktu od dystrybutora CATIA®.

Spójrz, co jeszcze możemy zaoferować:

 

Co to jest CAD?

CAD, czyli z angielskiego: Computer Aided Design (komputerowe wspomaganie projektowania), to oprogramowanie, które wspiera tworzenie dwuwymiarowych i trójwymiarowych graficznych wyobrażeń obiektów. W procesie projektowania systemów przemysłowych oraz produktów CAD stosowany jest do kreacji 3D modeli bryłowych lub powierzchniowych komponentów fizycznych. W zakres CAD wchodzi również odwzorowywanie konstrukcji, zarządzanie bazami danych oraz wszelkiego rodzaju symulacje (wizualizacje, animacje).

Co to jest PLM?

PLM, czyli z angielskiego: Product Lifecycle Management (zarządzanie cyklem życia produktu), to system zarządzania informacjami, który synchronizuje ze sobą dane, procesy, systemy biznesowe i ludzi w przedsiębiorstwie. PLM umożliwia administrowanie danymi na poziomie przedsiębiorstwa od fazy koncepcyjnej przez projektowanie, wytwarzanie i eksploatację po utylizację, obejmując tym samym cały cykl życia produktu. PLM to niezbędne narzędzie do wdrażani innowacji w przedsiębiorstwie.

Oprogramowanie CAD/PLM

CATIA

CATIA® to flagowy produkt Dassault Systemes. Stanowi jedno z wiodących na rynku oprogramowań CAD w branży inżynieryjnej. CATIA®, rozwijana dalej jako 3D Experience, to narzędzie o ugruntowanej pozycji, o wypracowanej metodyce pracy i o wysokim stopniu niezawodności

Dowiedz się więcej o produkcie CATIA®!

Zamów CATIA!

[fm_checkbox label="Tak, zapisz mnie do darmowego newslettera!"]

Pobierz politykę prywatności

Enovia PLM

Enovia PLM to produkt z obszaru zarządzania cyklem życia produktu. Przeznaczony jest zarówno dla niewielkich biur konstrukcyjnych jak i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych. Dzięki Enovia PLM rozbudowana organizacja jest w stanie funkcjonować jak jeden spójny organizm wskutek możliwości konsolidacji różnych systemów danych.

Dowiedz się więcej o produkcie Enovia!

Zamów Enovia!

[fm_checkbox label="Tak, zapisz mnie do darmowego newslettera!"]

Pobierz politykę prywatności

3DEXPERIENCE

3DEXPERIENCE to platforma PLM dostarczająca rozwiązania dotyczące software’u w organizacji: od marketingu, przez sprzedaż po inżynierię. Produkt Dassault Systemes został wzbogacony o platformę biznesową. 3DEXPERIENCE umożliwia pracę z wszystkimi narzędziami Dassault Systemes w jednym programie. Niewątpliwą zaletą platformy jest przyjazny interfejs, co ułatwia szybką adaptację nowego użytkownika do środowiska pracy. 3DEXPERIENCE może być udostępniany klientom, by mogli oni na bieżąco dokonywać zmian wewnątrz aplikacji.

Dowiedz się więcej o produkcie 3DExperience!

Zamów 3DEXPERIENCE!

[fm_checkbox label="Tak, zapisz mnie do darmowego newslettera!"]

Pobierz politykę prywatności

Delmia

Ściśle zintegrowana z 3DExperience Delmia umożliwia wirtualną kontrolę nad procesami produkcyjnymi takimi, jak: definiowanie, planowanie, tworzenie i monitoring. Produkt ze stajni Dassault Systemes łączy świat wirtualny z realnym. Delmia unifikuje proces uczestnictwa w projekcie wszystkich zainteresowanych osób niezależnie od poziomu ich wiedzy, dzięki czemu generuje wydajność produkcji. Oprogramowanie umożliwia kreację wirtualnych maszyn takich, jak m.in. frezarki, tokarki, frezarko-tokarki czy złożone obrabiarki wielozadaniowe, a także tworzenie akcesoriów wraz z kinematyką.

Dowiedz się więcej o produkcie Delmia!

Zamów Delmia!

[fm_checkbox label="Tak, zapisz mnie do darmowego newslettera!"]

Pobierz politykę prywatności

Simulia

Simulia przyspiesza proces oceny działania, bezpieczeństwa i niezawodności obiektów przed rozpoczęciem procesu tworzenia fizycznych prototypów. Ustanawiana przez Simulię realistyczna symulacja zwiększa wydajność produktu, co wydatnie napędza innowację.

Dowiedz się więcej o produkcie Simulia!

Zamów Simulia

[fm_checkbox label="Tak, zapisz mnie do darmowego newslettera!"]

Pobierz politykę prywatności

Q-Checker

Q-Checker to system służący do weryfikacji poprawności projektowej modelu i naprawy ewentualnych błędów. Możliwość tworzenia profili pozwala kontrolować m.in. testowanie geometrii, norm i standardów oraz metodologii pracy.

Dowiedz się więcej o produkcie Q-Checker!

Zamów Q-Checker!

[fm_checkbox label="Tak, zapisz mnie do darmowego newslettera!"]

Pobierz politykę prywatności

myPLM

myPLM to narzędzie umożliwiające zarządzanie i administrację aplikacjami CAx w tym: CATIA® V5, CATIA® V6, Siemens NX, CREO, Solid Works czy Inventor. myPLM pozwala na konstruowanie specjalnych wersji, wydań, dodatków, hotfixów oraz licencji. Intuicyjna konfiguracja systemu zarządzania użytkownikami myPLM otwiera perspektywę kontroli zróżnicowanych środowisk – konkretnego klienta i użytkownika.

Dowiedz się więcej o produkcie myPLM!

Zamów myPLM!

[fm_checkbox label="Tak, zapisz mnie do darmowego newslettera!"]

Pobierz politykę prywatności

xCompare

xCompare to znakomite narzędzie do, którego celem jest porównywanie plików CATIA® V5, SMG i JT. Jego zadanie to poszukiwanie różnic w dwóch wersjach modelu, części i rysunków. Weryfikuje, czy model spełnia minimalne wymaganie jakościowe oraz bada etapy modyfikacji modelu. Pozwala także na sprawdzenie modelu po konwersji między różnymi środowiskami CAx.

Dowiedz się więcej o produkcie xCompare!

Zamów xCompare

[fm_checkbox label="Tak, zapisz mnie do darmowego newslettera!"]

Pobierz politykę prywatności

CAVA

CAVA to system zintegrowany z CATIA® V4, V6/3DExperience, który powstał jako odpowiedź na potrzebę usprawnienia procesów związanych z weryfikacją projektów pod kątem homologacji. CAVA to produkt, który powstał na bazie kooperacji TECHNIA TRANSCAT z niemieckimi producentami samochodów. CAVA służy do weryfikacji standardów międzynarodowych takich, jak: ECE, EEC, FMVSS oraz SAE. Ponadto narzędzie to daje możliwość kreowania własnych profili weryfikacyjnych.

Dowiedz się więcej o produkcie CAVA!

Zamów CAVA

[fm_checkbox label="Tak, zapisz mnie do darmowego newslettera!"]

Pobierz politykę prywatności

Szkolenia

Key Solutions zapewnia kompleksowe szkolenia CATIA®. Posiadamy certyfikat Partnera Edukacyjnego Dassault Systemes, producenta CATIA®. Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu funkcjonalności CAD.
Sami na bieżąco korzystamy z systemu CATIA®, dzięki czemu posiadamy praktyczną kompleksową wiedzę o produkcie.

Nasze atuty:

  • Trenerzy posiadający certyfikaty Dassault Systemes dla szkoleń CATIA®
  • Doświadczenie w konstrukcji dla czołowych producentów z branży automotive
    • Dwa ośrodki szkoleniowe – we Wrocławiu i w Katowicach – wyposażone w certyfikowane pod kątem szkoleń CATIA® stacje robocze
  • Dopasowanie do potrzeb Twojej firmy – szkolenia na zdefiniowanych przez Klienta rewizjach systemu CATIA®
  • Szkolenia CATIA® przeprowadzamy na środowiskach dedykowanych dla poszczególnych OEM’ów (VW, BMW itd.)
  • Mobilność – posiadamy mobilną salę szkoleniową umożliwiającą przeprowadzenie szkoleń CATIA® w wybranym przez Ciebie miejscu – Twojej firmie, wybranej sali konferencyjnej w hotelu, w dedykowanej sali szkoleniowej
  • Specjalizacja – jesteśmy w stanie wdrożyć Cię w użytkowanie systemu CATIA® V5/V6 na poziomie podstawowym, zaawansowanym specjalistycznym, a także na poziomie metodyki pracy w dedykowanych środowiskach w branży samochodowej
  • Wiedza – wspieramy się przykładami (case studies) pozytywnych wdrożeń systemu CATIA® inżynierów w Kämmerer Group
  • Doradztwo eksperckie – rozwiązujemy bieżące problemy, udzielamy konsultacji, oferujemy wsparcie

Dowiedz się więcej

Manipulatory 3D

Jako dystrybutor CATIA® przygotowujemy kompleksowo środowisko pracy dla konstruktora. Ważnym elementem umożliwiającym komfortową synchronizację z oprogramowaniem CAD są odpowiednio przystosowane manipulatory.

Rekomendujemy pracę na dwie ręce przy użyciu myszy CadMouse 3Dconnexion oraz myszy 3D 3Dconnexion (SpaceMouse Pro lub SpaceNavigator). Taka forma działania wydatnie przyspiesza pracę i daje poczucie komfortu użytkownikowi. Dzięki myszy 3D użytkownik ma możliwość dowolnej zmiany widoku lub zmiany położenia obiektu, nad którym pracuje. Z kolei mysz CadMouse tworzy i wybiera opcje.

Dowiedz się więcej

Sprzęt IT

W Key Solutions wiemy, jak istotną rolę pełni w pracy z systemem CATIA® osprzęt. Kompletujemy stację roboczą przygotowaną pod kątem sprofilowanych potrzeb Klienta do pracy z oprogramowaniem CATIA®. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z producentem CATIA® – Dassault Systemes – oraz producentami komputerów HP i Dell możemy dostarczyć Ci kompletną, uszytą na miarę stacjonarną bądź mobilną stację.

Wszystko dla Twojego komfortu – i efektywności pracy.

Dowiedz się więcej

Usługi konstruktorskie

Key Solutions posiada doświadczenie na każdym etapie powstawania produktu: od konceptu przez seryjną konstrukcję po wdrożenie i optymalizację produktu i procesu.

Chętnie zaprezentujemy nasze portfolio projektowe na życzenie Klienta. Poniżej przedstawiamy etapy powstawania produktu i formy współpracy z Twoją firmą.

Dowiedz się więcej!