14 November 2017 Paweł Koziołek

Key Solutions i Kämmerer Polska biorą udział w cyklu redakcyjnym organizowanym przez „Gazetę Wyborczą” zatytułowanym Wrocław Miasto Karier. Jest to cykl artykułów prasowych poświęconych m.in. sytuacji na wrocławskim rynku pracy w obszarze IT i inżynieryjnym, centrom RnD (Badania i Rozwój), zapotrzebowaniu rekrutacyjnym, CSR i wielu innych aspektach biznesu.

– Zdecydowaliśmy się na tę formę współpracy, ponieważ chcemy docierać zarówno do naszych potencjalnych pracowników jak i klientów poprzez różne kanały – mówi Paweł Koziołek, Marketing Manager Kaemmerer Polska i Key Solutions. – Ważny jest dla nas zarówno digital jak i forma tradycyjna. „Gazeta Wyborcza” to jedno z głównych mediów we Wrocławiu i w Polsce, które posiada szerokie grono odbiorców, do których chcemy docierać ze swoją ofertą.

W ramach współpracy poza współpracą redakcyjną i ekspercką, Kämmerer Polska i Key Solutions wypromują się na łamach gazety w klasycznej kreacji promocyjnej, ale też wyświetlą się na zróżnicowanych formach reklamy online takich, jak screening czy różne rodzaje bannerów display. Jest to pierwsza tego typu forma komunikacji marketingowej firmy w Polsce.

We wspólnej promocji poza spółkami Grupy Kämmerer (Kämmerer Polska sp. z o.o. i Key Solutions sp. z o.o.) biorą udział takie firmy, jak: ARAW, Capgemini, Credit Suisse, Hicron, Intive, MPWiK, Nokia, Parker oraz Unit4.

Artykuły znajdziecie Państwo w linku: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/0,156604.html