It’s always
a good time
to apply!

Recruitment Specialist KS (Wrocław, PL)

WYMAGANIA:

  • Min. 2- letnie doświadczenie zawodowe w rekrutacji dla branży IT
  • Inicjatywa oraz proaktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Silne umiejętności interpersonalne – umiejętność budowania relacji biznesowych.
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Orientacja na realizację celów.

ZADANIA:

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Opracowywanie strategii rekrutacyjnych dla poszczególnych stanowisk.
  • Wybór najbardziej skutecznych metod pozyskiwania kandydatów.
  • Przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń na portalach pracy.
  • Zarządzanie procesem selekcji przesłanych aplikacji.
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów (direct search)
  • Organizowanie i prowadzenie wywiadów z kandydatami.
  • Przygotowywanie rekomendacji na poszczególne stanowiska.
  • Szukanie i opracowywanie rozwiązań zwiększających skuteczność procesów rekrutacyjnych.
  • Zarządzanie bazą kandydatów.
  • Analiza rynku
  • Pomoc w kreowaniu wizerunku firmy jako Pracodawcy, współpraca przy tworzeniu kampanii EB.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą i samodzielną pracę
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od efektów
  • Możliwość wdrażania autorskich projektów marketingowych
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • Bogaty pakiet benefitów dla pracowników, a także ich rodzin

LOKALIZACJA: Wrocław, PL

Jeśli jesteś zainteresowany tą pracą prosimy o wysłanie swojego CV na adres: k.saferna@kaemmerer-group.com

Attach your CV